fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Огледало Лед светлечко круг и коцка 270х145х175 а2527 svetlecko i kocka круг

520 ден

SKU: А2527 Категории ,
Сподели:

Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!

  • вклучување на светлото на допир на огледалото
  • 3 нијанси на бела светлина на LED осветлувањето
  • со USB кабел се полни LED осветлувањето

Високо прецизното LED огледало ќе ви го прикаже секој детал што сакате да го видите на лицето, како и секој детал што сакате да го скриете од другите!

etiketa

22

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Огледало Лед светлечко круг и коцка 270х145х175 а2527 svetlecko i kocka круг

520 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД