fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички завеса новогодишни 2 x 1m 176 LED сп продолжеток 8 програми Sijalicki zavesa novogodisni

579 ден

димензија: 2 x 1m

боја: топло бело, топло жолто

180LED сијалички

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Сподели:
Боја Ладно бело + топло жолто
Бренд Алион Дом
Внатрешна и надворешна употреба Ентериери, екстериери
Специјални карактеристики Водоотпорен
Тип на извор на светлина LED диоди 176
Извор на енергија Електрична со кабел струја
Намена Свадба, Божиќ, Ноќта на вештерките
Материјал Бакар

Избери Боја

Неонско бела, Топло жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички завеса новогодишни 2 x 1m 176 LED сп продолжеток 8 програми Sijalicki zavesa novogodisni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД