fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни герланада жичени со адаптер 10m 100LED Sijalicki novogodisni

249 ден

димензија: 10m

боја: топло бело, топло жолто

100LED сијалички

бела
жолта
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
  • 【100 супер светли LED】: 100 топли бели мини LED светилки на висококвалитетна бакарна жица долга 33 стапки. Тие ќе ја осветлат вашата градина или двор и ќе додадат радосна атмосфера на вашата забава и одмор.
  • 【Издржлива и флексибилна】: Висококвалитетната бакарна жица со 3 жици е издржлива и флексибилна. Лесно може да се свитка и да се обликува околу речиси сè, како што се новогодишни елки, растенија, знак, балкон, ограда и слично.
  • 【Водоотпорни】Со водоотпорен ранг IP65, оваа светулка може слободно да работи внатре и надвор. Жичаните делови на украсните жичени светла се целосно запечатени, може да работи под вода. (Адаптерот и контролната кутија не се водоотпорни)
  • 【Безбедност】Со сертификатите CE и FCC, безбедноста на украсните светла е загарантирана. Ова самовилско светло е со мала потрошувачка на енергија, низок напон и лесен за ракување. Никогаш не се прегрее дури и ако се користи долго време.
  • 【Гаранција】: Обезбедуваме гаранција од 12 месеци и 24/7 корисничка поддршка. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе се обидеме да го решиме вашиот проблем.

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада жичени со адаптер 10m 100LED Sijalicki novogodisni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД