Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

LED столна ламба со адаптер, USB влез/Stolna led lamba

1.149 ден

 Панел на допир
 7 нивоа на светлина
 Вратот и лентата на осветлување се ротираат и се вртат
бела
црна
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
 Погодна за очи, можете да уживате во еднообразен светлосен зрак без треперење
 Нема да ви ги замори очите дури и по долги часови употреба
 Долг животен век и заштеда на енергија
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

LED столна ламба со адаптер, USB влез/Stolna led lamba

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД