fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лежалка мрежа плажа 5 позици Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Лежалка за плажа лесно пренослива 158*52см

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Шифра: 011774 Категории , ,
Сподели:

Дводелната подлога на плажа за лежење и седење е практичен пренослив додаток за патувања до вода . Простирка за плажа е изработена од издржливи синтетички материјали. Простирка за плажа е опремена со торба за носење.

СВОЈСТВА

  • Можете да ја користите подлогата за плажа додека се релаксирате на плажа или во градината
  • Простирка за плажа е изработена од издржливи синтетички материјали кои се отпорни на оштетување
  • Материјалот лесно се одржува чист
  • По употреба, подлогата може да се отстрани и фиксира со велкро
  • Лежалката на плажа има и џеб за складирање
  • Лежалката за плажа може да се преклопи во пренослива торба за практична преносливост.

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ:

материјал: полиестерска ткаенина

димензии по расклопување: 158x52cm

димензии по преклопување (торба со рачки) 58х48х4см

Тежина 1 парче: 1,2 кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалка за плажа лесно пренослива 158*52см

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД