Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лежалки-рогозини / Lezalka-rogozini

159 ден

жолта
зелена
црвена
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:
 Димензија: 70 x 180cm
 
 Mоже да се користи за пикник
 Релаксација под чадор на плажа
 Може да се користи во затворен простор како подлога за игри за деца и нивните играчки
 Издржлив и отпорен на мувла
 Доволно лесна за носење и доволно мала за да ја собере насекаде за складирање
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалки-рогозини / Lezalka-rogozini

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД