Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лежалки рогозини / Lezalka rogozini

299 ден

зелена
плава
црвена
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:
Димензија: 90 x 170cm 
Mоже да се користи за пикник
 Релаксација под чадор на плажа
 Може да се користи во затворен простор како подлога за игри за деца и нивните играчки
 Подлога за кампување на отворено
 Направена со уникатен материјал, исткаен од сламки направени од рециклирана пластика
 Издржлив и отпорен на мувла
 Доволно лесна за носење и доволно мала за да ја собере насекаде за складирање
 
Едноставно почнете да го преклопувате и тој ќе стане ранец за носење со рачки и џебови.

 

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалки рогозини / Lezalka rogozini

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД