Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка стол БОХО со Јаже / lulaska stol BOHO so Jaze

2.099 ден

крем
сива
црна
SKU: 000176895 Категории , , Ознака:
Сподели:
✅ Висечката лулашка стол го надополнува секое катче за одмор
✅ Со мрежестата лулка може да уживате во читањето или може да се користи како столче за медитација за да се опуштите
✅ Стуткајте се и уживајте додека читате, слушајте го звукот на дождот, штурците, црцорките или гледајте во ѕвездите во мирна ноќ, итн
 
✅ Цврст и елегантен дизајн. Боемската шик рачно изработена лулашка нуди стил и уникатен шмек во секој дом.
✅ Дизајнот на јажето и лулашката се одликува со макраме мрежа за столче со реси

 

 

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка стол БОХО со Јаже / lulaska stol BOHO so Jaze

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД