fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

лулашка двосед БОХО Lulaska dvosed boho

3.690 ден

SKU: 011768 Категории ,
Сподели:
  • ▶РЕЛАКСИРАНО Слободно ВРЕМЕ: Нашата надворешна хамак столица има две седишта, што е многу погодно за искуство со семејството или пријателите. Уште повеќе, опуштете се додека разговарате, а малку замавнување ќе ви помогне да заборавите на вашите неволји и ќе имате прекрасно слободно време.
  • ▶УДОБНА И ОТСТРАНУВАЧКА ПЕРНИЦА: Мека и дишечка перница за седиште исполнета со супер мека облога ви овозможува најудобно седење. Покрај тоа, перничето има мазен патент, така што лесно и брзо можете да го извадите капакот на перницата за чистење, а одржувањето е полесно.
  • ▶ЦРТЕН СТРУКТУРАЛЕН ДИЗАЈН: Благодарение на цврстата железна структура на цевката, преносливата мрзлива висечка столица има силна носивост и отпорност на деформација. Освен тоа, зајакнатата структура помеѓу столот и јажето може да избегне тресење и има посилна стабилност.
  • ▶ 2 ОПЦИИ ЗА СУСПЕНЗИЈА: Двата метални прстени отпорни на ‘рѓа имаат посилна способност да се справат со околината, можете да закачите единечни во кука или да висат одделно на греда. Освен тоа, нашата нишалка во градината е применлива за повеќето носачи на пазарот (не се вклучени), што ви носи погодност.
  • ▶ШИРОК СОПРЕМА НА ПРИМЕНА: Уникатниот дизајн на реси додава убавина на двојните седишта за хамак, а во меѓувреме, едноставниот и дарежлив дизајн е одличен додаток на вашиот надворешен простор за одмор. Меките памучни столчиња за нишање со јаже може да се постават на различни места на отворено како балкон, градина, двор.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

лулашка двосед БОХО Lulaska dvosed boho

3.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД