fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка за деца ЛАКИ pvc\Lulaska za deca pvc LAKI

599 ден

Сподели:

Димензии: 30 x 30 см
Класичната пластична лулашка за деца е изработена од високо квалитетно пластично и армирано јаже, кое се карактеризира со исклучителна цврстина и стабилност.
Погодна е за надворешна и внатрешна употреба
Направена е во шарени светли бои кои се интересни за децата…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка за деца ЛАКИ pvc\Lulaska za deca pvc LAKI

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД