fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка за деца до 20кг САРА/ Lulaska za deca do 20kg SARA

749 ден

плава
црвена
Сподели:

Пластична лулашка за деца.

Високиот потпирач за грб обезбедува удобност при употреба.

Лулашка направена од лесен, цврст материјал, поставен на дебели јажиња.

Предниот штитник може да се отстрани, а лулашката може да ја користат и постари деца.

Димензии 32х36х54 см

Издржливост до 20 кг

Тежина 1,1 кг

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка за деца до 20кг САРА/ Lulaska za deca do 20kg SARA

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД