fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка за деца PVC УНА\Lulaska za deca UNA pvc

599 ден

Сподели:

Пластична лулашка за деца, со висок грб и заштитен дел напред.

Удобна лулашка кој на секое дете ќе му донесе многу забава.

Лулашката е безбедна за дете, 100% направено во Србија од најквалитетни материјали.

Димензии 33 х 34 х 35 см

Издржливост до 20 кг

Тежина 0,6 кг

За возраст над 12 месеци

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка за деца PVC УНА\Lulaska za deca UNA pvc

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД