fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Фрижидер маса КУЛ БАР Frizider masa COOL BAR Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.
Маса фрижидер Go Bar ratan Masa frizider Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.

Маса фрижидер GO BAR Masa frizider

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

 

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Масата за ладење Go Bar од Кетер ви овозможува секогаш при рака да имате ладен пијалок кога сте на плажа, во градина, во шума или на кампување. Овој елемент е суштински додаток за сите ваши скари, вашите активности на отворено и вашите летни вечери.

Покрај тоа што служи како ладилник , Go Bar може да се користи и како надворешна маса . Благодарение на интегрираната рачка , можете лесно да го транспортирате за време на пикник или еден ден на море, на пример.

Направен од висококвалитетна пластика , овој ладилник речиси не бара одржување.

Go Bar има затворени димензии од 38 x 37,5 cm , додека неговите димензии, откако ќе се отвори, се 38 x 58,3 cm .

Неговиот капацитет е 16 литри.

 

Производ бр.17209508
Димензии на производот [cm]:38 x 38 x 37-60
Димензии на пакувањето [cm]:39,7 x 37,8 x 39
Нето тежина [кг]:2,80
Избери Боја

Црн, Бел

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса фрижидер GO BAR Masa frizider

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД