fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Маса фрижидер светлечки Frizider masa ILLUMINATED COOL BAR Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.190 ден.

Маса фрижидер ратан кетер Masa frizder ratan keter Cool Bar

Original price was: 10.000 ден.Current price is: 6.990 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

ункционален бар во градина, кој кога е преклопен служи како практична споредна маса, а кога ќе се расклопи може да се користи како класичен бар со контејнер за ладење пијалоци.
Елегантниот дизајн, финишот од ратан ткаење и функционалноста го прават Bevy Cool Bar многу корисно решение за организирање социјални и семејни состаноци во градината.

– Производител: Keter
– Модел: Bevy Bar
– Шифра на производителот: 246857
– Димензии на производот: 83,5 x 40 x 50 – 74 cm
– Боја: кафеава

– Градинарска шипка 2in1 Bevy Cool Bar Rattan

– 2in1 Cool Bar и странична маса
– Совршена за на отворено состаноци
– Ќе служи како практична маса за коктел или класичен бар со контејнер за ладење пијалоци
– Отпорен на неповолни временски услови и УВ зраци
– Елегантен дизајн
– Едноставно, брзо склопување

Избери Боја

Кафеава, Антрацит

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса фрижидер ратан кетер Masa frizder ratan keter Cool Bar

Original price was: 10.000 ден.Current price is: 6.990 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД