fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Маса фрижидер ратан кетер Masa frizder ratan keter Cool Bar Original price was: 10.000 ден.Current price is: 6.990 ден.
Чистач површина базен Cistac povrsina bazen 28000 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Маса фрижидер светлечки Frizider masa ILLUMINATED COOL BAR

Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.190 ден.

Шифра: 933866 Категории , ,
Сподели:

Осветлениот ладен бар е и коктел маса со трендовски изглед и практичен ладилник за скара и други настани на отворено.

Основата на кофата за мраз има двојна изолација на ѕидовите за да ги одржува пијалоците ладни, а доаѓа и со приклучок за одвод за да го олесни празнењето по употреба. Едноставниот систем за ротирање и заклучување ја одржува масата стабилна кога се протега. Кога масата е спуштена, производот е погоден за употреба како масичка за кафе.

Ладната шипка е изработена од издржлива и отпорна на временски услови смола која ја штити шипката од избледување, корозија и други оштетувања поврзани со временските услови. Со оваа ладна лента со осветлена Keter, едноставно подигнете го капакот за да го користите како маса и наполнете го поладниот дел со мраз и пијалоци, повикајте ги пријателите и семејството и сите сте подготвени да започнете одлично саботно попладне во вашиот двор!

Спецификации

 • Боја: Бела
 • Материјал: Полипропилен
 • Отворени димензии: 49,5 x 49,5 x 84,5 cm (Ш x Д x В)
 • Димензии затворени: 49,5 x 49,5 x 57 cm (Ш x Д x В)
 • Волумен: 30 л
 • Осветлена маса за сервирање
 • Отпорен на временски услови
 • Масичка за забава, масичка за кафе и ладилник: Сите во едно!
 • Кофа за мраз со двојна ѕидна изолација
 • Се затвора за употреба како масичка за кафе
 • Бело со сини акценти
 • Издржлив; цврста конструкција од полипропилен – практично одржување и не избледување
 • EAN: 7290106933866
 • SKU: 407757
 • Марка: Кетер
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса фрижидер светлечки Frizider masa ILLUMINATED COOL BAR

Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.190 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД