fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

маса Ловен Металцрн подлога дрво орев 140*80*75см Masa loven metal crn drvo orev

11.290 ден

SKU: 197-000071 Категории ,
Сподели:

Маса Lowen Метал црна подлога дрвен орев 140x80x75cm

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но елегантен дизајн? Ловен е совршен за вас! Изберете Lowen и комбинирајте квалитет и ергономија.

Карактеристики:
* Стабилна површина изработена од висококвалитетна иверица со меламинска облога со отпорност на тежина, абење и време.
* Конструкцијата се потпира на метални ногарки.
* Се нуди во орев-црна боја.

Димензија:
Должина: 140 см
Ширина: 80 см
Висина: 75 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

маса Ловен Металцрн подлога дрво орев 140*80*75см Masa loven metal crn drvo orev

11.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД