Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машина за колачи

350 ден

Материјал-метал
Со 20 различни плочи и 4 млазници

SKU: 520501 Категорија
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машина за колачи

350 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД