fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Maшинка за мелење зачини/masinka za melenje zacini

279 ден

SKU: 729271 Категории ,
Сподели:
Преносна рачна мелница за бибер и сол од не'рѓосувачки челик
Иновативната мелница за бибер дава зачин со брзина и леснотија,притиснете го горниот дел за мелење на едноставен начин на работа со една рака
Погодно за мелење бибер, пченка, семе од синап, сол и друг зачин од мала големина
Оригинален сет за мелење пумпа и мелење сол и бибер.
     
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Maшинка за мелење зачини/masinka za melenje zacini

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД