fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за сос / Мини/masinka za sos

329 ден

SKU: 544653 Категории , Ознака:
Сподели:

Соковник за цедење на домати кој е идеален за подготовка на сос, домашен кечап, супа од домати, и домашен свеж сок. Оваа машинка едноставно но практично Ви овозможува одделување на лушпите. Се состои од неколку делови кои лесно се поставуваат и уште полесно се чистат. Се поставува на маса или подлога со помош на прицврстувач на дното на машинката.

Спецификации на производот:

Состав: PE – пластика, нерѓосувачки челик;

Димензии:

-должина 30cm

-ширина 25cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за сос / Мини/masinka za sos

329 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД