Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за сос 35*27см Мултифункционална метал пластика 736649 masinka za sos

1.749 ден

Сподели:

Мултифункционална машинка за цедење на зеленчук и овошје идеална за подготовка на сос, домашен кечап, и домашен свеж сок. Оваа машинка едноставно но практично Ви овозможува да го направите највкусниот сок за само неколку минути. Се состои од неколку делови кои лесно се поставуваат и уште полесно се чистат. Се поставува на маса или подлога со помош на прицврстувач на дното на машинката.

Спецификации на производот:

Состав: пластика, нерѓосувачки челик

Димензии:

-должина 35cm;

-ширина 27cm.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за сос 35*27см Мултифункционална метал пластика 736649 masinka za sos

1.749 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД