Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за мелење 1600 W Hausberg HB-3450 26487/masinka za melenje meso

4.799 ден

Сподели:

Мелницата за месо Hausberg HB-3450 е дизајнирана да ви ја олесни работата во кујната и да ви обезбеди соодветни средства за ефикасно и навремено подготвување на разни видови храна.

Технички спецификации:

Капацитет за сечкање – 1 кг / мин
Моќност – 1600 W
Обратна функција – Да
Број на решетки за сечкање – 3
Додатоци – за месо, за колбаси, туркач
Материјал за фиока – Метал
Материјал за домување – пластика / метал
Ниво на бучава – 85 dB
Боја – сива
Производител – Хаусберг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за мелење 1600 W Hausberg HB-3450 26487/masinka za melenje meso

4.799 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД