fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мерник за алкохол од нерѓосувачки челик со двојна глава, за ресторан, бар, домашен бар/Mernik Alkohol

150 ден

Шифра: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
Изработен од нерѓосувачки челик
Дизајн со двојна глава, може точно да ја измери количината на течност
Овозможува прецизно да ги измерите состојките, да заштедите време и енергија, да создадете совршен коктел пијалок.
Погоден за дома, бар, забава, ресторан итн.

Избери литража

20/40ml, 25/50ml

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мерник за алкохол од нерѓосувачки челик со двојна глава, за ресторан, бар, домашен бар/Mernik Alkohol

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД