Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Технички спецификации
Тип: Со решетки
Бренд: Qlux
Длабочина: 370 милиметри
Ширина: 284 милиметри
Висина: 32 милиметри
Материјал: пластика
Карактеристики на производот :
Вид: Преса за лук
Земја на производство Турција
Код на производот: L145

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Mини Ренде/QLUX/rende mini

70 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД