Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Филџан порцелан лукс со голема тасна и лажица

380 ден

Стилизирано уживање со секоја голтка…

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,
Сподели:

Должина: 25см

Ширина: 16 см

Капацитет: 300 мл

Димензии 16 × 25 cm
Избери модел

филџан лукс крем, филџан лукс плав, филџан лукс розе, филџан лукс сив

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџан порцелан лукс со голема тасна и лажица

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД