Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модли за колачиња

220 ден

SKU: 004801 Категории ,
Сподели:
Мултинаменска употреба: Алати за печење торти совршено ги красат вашите колачи и колачиња.
Лесен за употреба: Овој комплет за украсување торти е лесен за употреба за деца и возрасни.
Искуство Не е потребно искуство: Секој може да ги искористи овие високо квалитетни алатки за печење за да направи торти со професионален изглед! 
Овој комплет за украсување торти ви помага да направите убави колачи дома за секоја пригода.
Неколку предности: Површината на алатите е многу мазна, лесна за чистење и издржлива.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли за колачиња

220 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД