fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модли за сладолед 6/1 /Modla za sladoled

119 ден

SKU: 591794 Категории ,
Сподели:

Направете ваши сопствени вкусни jaдења со мраз со овој пластичен производител на мраз поп.
Само ставете ја вашата мешавина од сладолед во калапите и чувајте ја во замрзнувач.

Вашиот сладолед ќе биде готов за најбрзо време.
Доаѓа во четири асортимани.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли за сладолед 6/1 /Modla za sladoled

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД