Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Облога Мрежа за пеглање/Obloga mreza za peglanje

60 ден

SKU: 729134 Категорија
Сподели:

Мрежата за пеглање се употребува за убаво испеглани алишта без брчки исто така со оваа мрежа

никогаш повеќе нема да ги загорете вашите алиштата.

Се што треба да направите е да ја ставете мрежата врз парчето облека кое ќе го пеглате

и пеглајте како и обично без грижа.

Димензии:60см х 40см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Облога Мрежа за пеглање/Obloga mreza za peglanje

60 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД