Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мрежен капак за храна – пикник/mrezen kapak za hrana

169 ден

SKU: бап106 Категории , Ознака:
Сподели:

✔️ Направени да стојат во природа – Овие мрежни навлаки за храна се грубо изградени да траат со издржлив нето екран што ќе трае долго време дури и со редовна употреба.
✔️ Чувајте ја безбедноста на вашата храна – бидете сигурни дека вашите вкусни деликатеси ќе останат безбедни за јадење бидејќи ја заштитувате храната од досадни муви и комарци, бубачки и инсекти што ползат и паѓаат лисја само кога ги користите овие мрежни навлаки за храна.
✔️ КОРИСТЕТЕ БЕСПЛАТНО БЕЗБЕДНОСТ – Без разлика дали е вечер за скара, или пикник на отворено или која било друга активност поврзана со храна на отворено, овие навлаки за храна на отворено ќе ве расположат уживајќи во секој залак и џвакање на вашата храна, бидејќи можете да ги покриете и откриете оброците без стрес.
✔️ 100% ЗАГАРАНТИРАНА ЗАШТИТА  – Овој шатор за покривање храна е дизајниран со фенси дно за да обезбеди дополнителна заштита на вашите деликатеси со висок вкус, така што секој ќе ја почувствува миризливата арома од вашите вкусни оброци бидејќи никакви муши или инсекти никогаш не можат да ја загадат вашата храна .

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мрежен капак за храна – пикник/mrezen kapak za hrana

169 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД