fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож за лупење со канта за отпадоци 404079/noz za lupenje so kanta za otpadoci

100 ден

SKU: 404079 Категорија Ознака:
Сподели:

1. Функција за складирање: Овој производ е нож со канистер заскладирање; преработената кора од зеленчук и овошје може да се чува директно и да се отсрани од садот за складирање
2. Остро сечило: лесен за употреба, мазен пилинг, заштедува време и напор; изработен од материјал од не’рѓосувачки челик, траен;
3. Оригинален дизајн: Производот има посебен дизајн, кој лесно може да се расклопи и рециклира;
4. Ергономски дизајн: Рачката е дизајнирана според ергономскиот принцип, кој е удобен за зафат и има ефект на лизгање; исто така може да избегне оштетување кога се користи;
5. Материјали за заштита на животната средина: користењето на најновата ПП пластика, заштитата на животната средина и здравјето, не предизвикува штета на човечкото тело;

Стандардниот чистач на зеленчук лесно може да излупи тврд зеленчук и овошје; пилерот за лупење може да исече зеленчук во форма на ленти, што е многу погодно за салати, украси за тестенини итн. Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик и висококвалитетна ABS пластика, овозможувајќи им лесно да се справат со ударите и свиоците без никакви проблеми. Рачката на Peelers for Kitchen обезбедува удобен и нелизгачки зафат дури и кога е влажна. Тенката фигура е лесна за носење. Дозволете му на вашето семејство да ужива во овошјето во кое било време и каде било.

Одличен подарок за семејството, пријателите и колегите!

https://fb.watch/6mZqUx1101/

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож за лупење со канта за отпадоци 404079/noz za lupenje so kanta za otpadoci

100 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД