Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултифункционална, приспособлива прскалка/Multifunkcionalna prisposobliva prskalka

249 ден

SKU: 789005 Категории , Ознака:
Сподели:

Можете да го контролирате прскањето само на она што сакате да се натопи (рачно насочувајки ги прскалките една по една за да одговара совршено на вашата околина).

Се врти 360 степени, а на долната страна се поставува кол кој се поставува во земјата за да може прскалката да е фиксирана и цврсто наместена и спремна за работа.

Ја зачувува вашата вода со тоа што не прскате улици, тротоари, згради, луѓе итн.

Флексибилни прскалки за прскање што можете да ги поставите во која било насока.

Како што расте вашата градина, едноставно свиткајте црева за да прилагодите нови модели на наводнување, лесни за употреба.

Совршен за градини, споредни дворови, тревници, патеки, дворови, градини со зеленчук и билки.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултифункционална, приспособлива прскалка/Multifunkcionalna prisposobliva prskalka

249 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД