fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултифункционална прскалка за црево

280 ден

SKU: 102682 Категорија Ознака:
Сподели:

Ако ви треба мулти-функционална млазница за црева за наводнување и чистење околу вашиот дом, EZ Jet Water е совршен избор за вас.

„EZ Jet Water Cannon“ има 8 вградени млазници и распрснува нечистотија  од тротоари, патот и скали додека нежно ги наводнува градинарските растенија.

Доаѓа со диспензерот за сапун; прави двојна акција. Може да се користи и за издавање ѓубрива!

Совршен за перење: олуци, прозорци, надворешни работи во куќата, автомобили, чамци, тротоари, скали и лизгачки врати.

Тежок комерцијален квалитет и ќе трае со години и години.

Се одликува со комора за детергент што автоматски ги меша вашите омилени течни сапуни, средства за чистење или восоци;

можете да го измиете и наскамите автомобилот за само неколку минути со помалку проблеми.

Ниту една задача не е премногу тешка за EZ Jet Water Cannon! Земете го вашиот сега!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултифункционална прскалка за црево

280 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД