fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Селиконска трака самолеплива 2м х 3см двострана мултинаменска / Samolepliva selikonska traka dvostrana multinamenska

199 ден

SKU: 904561 Категорија Ознака:
Сподели:

Мултинаменската леплива лента може да се фиксира на сите мазни и без прав површини.Можете да ја МИЕТЕ И ДА ЈА УПОТРЕБИТЕ ПОВТОРНО ! ! !

Може да лепите разни мали предмети, колку е поголема контактната површина помеѓу лентата и предметот што треба да се залепи, толку е посилна адхезијата.

Ако ви треба предмет што се лепи безбедно, треба да нанесете лента каде што предметот може да дојде во контакт со површината на која е прикачен.

 Големина на трака : 3 см * 2 м.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Селиконска трака самолеплива 2м х 3см двострана мултинаменска / Samolepliva selikonska traka dvostrana multinamenska

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД