Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултинаменска машинка за сецкање – Nicer Dicer Plus/multinamenska masinka za seckanje

450 ден

Нема на залиха

Категории , , Ознака:
Сподели:

Долготрајни супер остри сечила од нерѓосувачки челик
5 различни инсерти со 11 различни начини на сечење
Исечете на коцки или стапчиња во 3 различни големини
Парчиња во 2 различни дебелини
Брзо, чисто ракување
Безбедно за миење во машина за садови
– 1 Главна единица
– 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање)
– 1 Капак со копче
– 1 Додаток за сечње на коцки и ленти
– 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини
– 1 Додаток за сечење во форма на V
– 1 Додаток со ренде
– 1 Двонасочен нож за лупење
– 1 Заштитен додаток за сецкање
– 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини
– 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултинаменска машинка за сецкање – Nicer Dicer Plus/multinamenska masinka za seckanje

450 ден

Нема на залиха

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД