fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултинаменска вангла ренде/rende multinamensko

380 ден

SKU: 638070 Категорија Ознака:
Сподели:

Мулти-функционален секач за зеленчук. Предметот е способен и за сечење и за миење зеленчук.
Има 5 типа додаток за сечење што може да исече, исецка, па дури и да изренда зеленчук според соодветноста.
Вклучува и рачен резач. Покрај тоа што е за сечење, таа сама по себе е корпа за перење што може да се користи за миење и плакнење на зеленчук воопшто.
Повеќенаменска употреба Секач за зеленчук за влажна корпа 5 Додатоци за сечење 1 Рачен резач погоден за режење, сечење и рендање
Може да го миете и исплакнете вашиот зеленчук

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултинаменска вангла ренде/rende multinamensko

380 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД