Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подлога гумирана нелизгачка / Podloga gumirana nelizgacka

70 ден140 ден

бела
жолта
зелена
кафеава
крем
портокалова
сива
црвена
црна
SKU: Не е достапно Категорија Ознака:
Сподели:

Достапни во повеќе бои.

Овие подлоги штитат од гребнатини, дамки, нечистотија и е изработена од не лизгачки материјал ! ! !

Бојата и дизајнот на подлогата се за пофалба и изгледа многу привлечно и елегантно и ќе ја подобрат убавината на вашиот фрижидер, на вашата кујна и секаде во вашиот дом или автомобил.

Овие не лизгачки подлоги се многу корисни и повеќенаменски.

Избери Големина

92*38см, 120*30sm, 45*150sm, 60*90sm, 30*50SM

БОЈА Color

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,