fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ножница – Nirosta Fakelmanm/Nozica

200 ден

SKU: 481533 Категории , , Ознака:
Сподели:

-Нож од не’рѓосувачки челик

-Пластична рачка што не се лизга

-Неопходен за секое домаќинство

-Од познатиот и веќе докажан германски бренд Fakelmann!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ножница – Nirosta Fakelmanm/Nozica

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД