fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ножница со отварач за шише, конзерва и глето/nozica so otvarac

320 ден

SKU: 218122 Категорија Ознака:
Сподели:

– Кујнски ножици опремени со отворач за шишиња, конзеви и глето.

– Со мек зафат (Рачката е мека и удобна во раката).

– Материјал за ножеви за ножици од не’рѓосувачки челик кој е остар и совршено сече.

– Изработени од квалитетни материјали од германски стандард.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ножница со отварач за шише, конзерва и глето/nozica so otvarac”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ножница со отварач за шише, конзерва и глето/nozica so otvarac

320 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД