fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ножница со отварач за шише/nozica so otvarac za sise

200 ден

SKU: 481335 Категорија Ознака:
Сподели:

– Кујнски ножици опремени со отворач за шишиња.

– Со мек зафат (Рачката е мека и удобна во раката).

– Материјал за ножеви за ножици од не’рѓосувачки челик кој е остар и совршено сече.

– Изработени од квалитетни материјали од германски стандард.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ножница со отварач за шише/nozica so otvarac za sise

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД