fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер фиока 5/1 пластика 74395 прилагодлив/organizer fioka prulagodliv plastika

240 ден

Продадено!

SKU: 74395 Категории , Ознака:
Сподели:

5 Делен Организатор
Карактеристики на производот:
Изработени од пластика
Може да се користи безбедно на кое било место со својата флексибилна и робусна структура.
Транспарентен
Има 5 поделби
Деловите што ги одделуваат одделите се отстрануваат, може да се користи и како едно парче…
Може да се користи во домови, канцеларии, работни места/канцеларии.

Димензии на производот
1Бр .: 8х8см
2Бр: 8х16см
3Бр: 8х24см
4Бр: 16х24см
Број 5: 16х32см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер фиока 5/1 пластика 74395 прилагодлив/organizer fioka prulagodliv plastika

240 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД