Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа за фрижидер 20-29см Организер 102976/Stalaza frizider organizer

119 ден

Сподели:

Дизајн што се протега: Може да го прилагодите држачот според големината на вашите предмети или вашиот простор!

Целосно искористете го просторот, класифицирајте ефикасно и практично организирајте ги работите.

Користете го на рафтовите од фрижидерот, така што повеќе не е неуреден.

Прилагодливиот послужавник може да се прилагоди според количината на зеленчук, овошје и друга ставка.

Одлична идеја да додадете простор на полиците во вашиот фрижидер, под бирото или масата.

Лесен и издржлив контејнер за храна, дизајн на преклопување и одличен за ставање во фрижидер.

Изработен од квалитетна пвц пластика што овозможува да складирате и тешки производи.

Оваа решетка за складирање е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје и слично, што е многу погодно за употреба под масата или фрижидерот.

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа за фрижидер 20-29см Организер 102976/Stalaza frizider organizer

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД