Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа правоаголна метална пластифицирана / Stalaza pravoagolna metalna plastificirana

319 ден419 ден

Сподели:

Повеќенаменска триспратна сталажа – организер изработена од висококвалитетен метал. Идеална за кујна за пристапна организација на вашите намирници и за организација во вашата бања. Достапна во бела боја.

Спецификации на производот:

  • материјал: метал;
  • димензии: висина 50cm, ширина 30,5cm, ширина на полица 10cm.

Димензии 30 × 10 × 50 cm
модел

2/1, 3/1

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа правоаголна метална пластифицирана / Stalaza pravoagolna metalna plastificirana

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД