Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа вц правоаголна 2/1 Инокс ѕидна 33*30*15см 900107/Stalaza vc pravoagolna inoks zidna

449 ден

Сподели:

Двоспратна сталажа – организер Filiz изработена од инокс кој не рѓосува. Идеален производ за организација на Вашиот дом. Едноставен и уникатен дизајн со голема стабилност кој совршено се вклопува во секој ентериер.

Спецификации на производот:

  • материјал: инокс;
  • димензии: висина 33cm; ширина 29,5cm; ширина на полица 15cm.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа вц правоаголна 2/1 Инокс ѕидна 33*30*15см 900107/Stalaza vc pravoagolna inoks zidna

449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД