fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија Организер за апчиња 592296 ап9229/Kutija za apcinja

70 ден

 

 

SKU: 592296 Категории ,
Сподели:

Компактен дизајн го прави овој планер идеален за во џеб совршен за патувања.

Секој оддел е јасно обележан за секој ден од неделата.

Планерот за апчиња има проusирни капаци за максимална видливост.

Висококвалитетен дизајн кој е направен за повеќекратна употреба.

Овој неделен потсетник за апчиња за седум дена е совршен за закажување на неделните лекови.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија Организер за апчиња 592296 ап9229/Kutija za apcinja

70 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД