fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за складирање / Qlux/organizer za skladiranje

200 ден

SKU: 008212 Категории , Ознака:
Сподели:

Организер за складирање со прегради Qlux, 2500 ml. Ја одржува храната свежа подолго време благодарение на заклучената структура. Изработена од пластика без БПА, која не е штетна по здравјето. Бренд: Qlux Ideas  Димензии на производот: 37,5х14,4х6,5 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за складирање / Qlux/organizer za skladiranje

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД