fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за во багажник автомобил 17380 organizer za vo bagaznik avtomobil

449 ден

Продадено!

SKU: 17380 Категорија Ознака:
Сподели:

Пакувањето на вашето возило е секогаш игра на тетрис, наоѓањето места за ставање предмети од сите форми и големини за да го максимизирате вашиот простор е предизвик и форма на уметност. Имајќи место за сè и сè на свое место, се отстрануваат претпоставките за наоѓање на вашиот товар кога ќе се повлечете на следната дестинација. Решението е новиот организатор . Работејќи беспрекорно со организаторите на ARB карго одржуваат сè на своето место.. Дополнителни функции вклучуваат гумени стапала за држење за намалување на движењето на површините со тепих.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за во багажник автомобил 17380 organizer za vo bagaznik avtomobil

449 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД