fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач сунгер селиконски Организер за во кујна или бајна tp430/Drzac organizer silikon za sunger

119 ден

Материјал-гума

Бои: бела, розе

 

SKU: tp430 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Туфекс практичен организатор за висечки сунѓер – Боите може да варираат – 17,5 x 9 x 5 см

ШИФРА НА ПРОИЗВОД TP-430
БАРКОД 8681690004305

 

  • Tuffex практичен организатор за висечки сунѓер
  • Димензии: 17,5 x 9 x 5cm
  • Материјал: гума
  • Бојата може да варира
  • Организира сунѓери, четки и влакна за капење итн
  • Произведено во турција

 

Димензии 16 × 9 × 5 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач сунгер селиконски Организер за во кујна или бајна tp430/Drzac organizer silikon za sunger

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД