fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Oрганизер за зачини/organizer za zacini

120 ден

SKU: BG339 Категорија
Сподели:

Пластичен организер со четири прегради, за практично и уредно сместување на вашите зачини.

Димензии:55мм х 100мм х 290мм

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Oрганизер за зачини/organizer za zacini

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД