fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Преса за лук со повеке функции/Presa za luk

169 ден

Сподели:
  • 3 во 1: притиснете лук, цреши или маслинки, скршете јаткасти плодови.
  • Лесен за користење – лесен за употреба
  • Содржина на кутијата: 1 x преса лук со питер од цреши/маслинки и оревокршач – со докажан квалитет од Fackelmann
  • Материјал: Алуминиум – Рачно чистење

Материјал алуминиум
Боја сребрена
Бренд Факелман
Димензии на предметите 15,5 x 6,8 x 2,7 сантиметри

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преса за лук со повеке функции/Presa za luk

169 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД