fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Спецификации:
Боја: розова / виолетова
Големина на производот: 255 * 130 * 107mm
Тежина на производот: 1000гр
Материјал на производот: ABS, електротермичка компонента
Напон: 220V
Моќност на производот: 1200W / 50-60Hz / 2000W
Режим на греење: електротермално
Примена: пеглање на палта, кошули, долна облека, џебови, вратоврски итн.
Функции: пеглање, навлажнување, дезинфекција и стерилизација.

Овој производ е ефикасен и еколошки производ.
Неговата континуирана висока температура и висок притисок на пареа може да се користат за пеглање, стерилизација и  чистење.Погодна за домаќинства, хотели и патувања.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пегла / SAYONA

850 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД