Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пекач акропал 3/1 до 250°C 712049/pekac acropal

1.150 ден

SKU: 712049 Категории ,
Сподели:

Димензии: 38см х 23см

32см х 20см

29см х 17см

Издрживост на температура: 250°C

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пекач акропал 3/1 до 250°C 712049/pekac acropal

1.150 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД